Luigel ehitus käib!

0 kommentaari »Kirjutatud juuli 8th, 2013
Kategooria: Uudised

Tere armas rahvas!

Mul on hea meel teatada, et Luigel Ööbiku ja Tammetalu ristumise kohas olevate kinnistute aluse maa detailplaneering on jõudmas lõpusirgele.
Detailplaneeringuga määratakse ära nii Luige Kandikeskuse laste-ja noortemaja ja planeeritava seltsimaja alune maa. Samuti eraldatakse tee-maast olev haljasala, millele on soov rajada ka siiapoole teed lastele avalik mänguväljak, kuhu jõuavad mängima turvalisemalt, ilma Viljandi mnt-d ületamata ka siinpool elavad lapsed. Lisaks planeeritakse Luige bussipeatuse taga olevale väikesele haljasalale turuplats koos parkimiskohtadega. Turule saavad kõik müüa soovijad müüma tulla, eelistatud on kindlasti kohalikud aia- ja metsasaadused ja käsitöö.

Laste -ja noortemaja ehitus käib ja juba sel sügisel avab oluliselt avaram maja oma uksed.
Vallavalitsus on huvi tundnud ja meie igati valmis koostööks, et üks valla lasteaia rühm oleks ka meie piirkonnas meie lastele , kodudele lähemal.
Lisaks on võimalus majas lastele pakkuda huviringe nii suurematele ja väiksematele , poistele ja tüdrukutele, ning lisaks leiame ka võimaluse lastele sünnipäevasid majas pidada, et ei peaks  alati Tallinnasse sõitma.

Detailplaneeringuga saab tutvuda siin:

http://kiilivald.kovtp.ee/et/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/9KYb/content/id/5622923

Kui on soovi uudistama tulla või lisaks küsida , siis olen alati nõus rõõmuga vastama.

Detailplaneeringut ja laste- ja noortemaja ehitust rahastab PRIA Leader grupp.

Kaire Nuut

tel 5669 4949

Kommenteeri


4 * 4 =